מרכז לטיפולי מים

חדש בהולמס פלייס ראשון לציון!

טיפול *מתנה* ברכישת סדרת טיפולים

טיפולי מים

הידרותרפיה

טיפולי הידרותרפיה בבריכה טיפולית מונגשת ומותאמת לכל האוכלוסיות, הטיפולים מתבצעים על ידי צוות מקצועי ומנוסה של פיזיותרפיסטים והידרותרפיסטים.

וואטסו

וואסטו הינו טיפול המשלב מתיחות, תנועה כנגד התנגדות המים, לחיצות, ערסולים ואחיזות תוך תמיכה מתמדת של המטפל. מומלץ מאוד לשחרור ממתחים, התכנסות עצמית, רגיעה והרפיה עמוקה במים החמים. לצד ההנאה, הטיפול מסייע להפחתת והפגת כאבי מפרקים ושרירים ולשיפור באיכות החיים של הסובלים מכאב ומכאב כרוני. הטיפולים תורמים הן לרגיעה פיזית והן לרגיעה נפשית-רגשית.

 

טיפול רגשי/חושי

שיטה מצוינת המסייעת למימוש וניצול מלוא היכולות של המטופל. שיפור מיומנויות של מוטוריקה גסה. תמיכה בנשימה נכונה, סיוע בבעיות דיבור ומגעים חברתיים. לילדים או מבוגרים עם הפרעות קשב וריכוז, קושי בויסות רגשי ו/או בעיבוד החושי. הטיפול במים חמימים ועוטפים המספקים את הלחץ העמוק אליו גופם של המטופלים זקוק.

לפרטים והרשמה

או בדרכים הבאות

שחייה וכושר

שחיית תינוקות

פעילות מים משותפת להורה ולתינוק, מיועד לתינוקות מגיל שלושה חודשים. הפעילות מחזקת את הקשר בין ההורה לתינוק, מפתחת מיומנויות מוטוריות, מחזקת את מערכת השרירים, מערכת שיווי המשקל, פיתוח מיומנויות קוגניטיביות והכי חשוב זמן איכות מושלם עם תינוקכם

 

הסתגלות והרגלי מים

הסתגלות לסביבת המים, הקניית הרגלי מים בסיסיים כמו נשימה נכונה, ציפה, הישרדות ובטחון במים. התגברות על טראומה, התמודדות עם פחד וחשש מהמים, מטרת השיעורים היא להגיע לעצמאות במים ללא צורך בעזרים.

 

התעמלות מים

שיפור כל מרכיבי הכושר הגופני בסביבת מים חמימה. האימון מתמקד בשלל מרכיבי הכושר: סיבולת, כח, גמישות, קואורדינציה, שריפת קלוריות וכל זאת ללא הפעלת לחץ ועומס על המפרקים.

קצת עלינו

בית הספר לשחייה Go Swimming פועל כ-15 שנה בתחום השחייה ופעילויות המים.
אנו מספקים מגוון רחב של חוגים ושיעורים, החל מלימוד שחייה לגיל הרך, שיפור סגנון למתקדמים ועד לטיפולי מים.
בעזרת ידע רב שצברנו ושיטה יחודית שפיתחנו, אנו מצליחים לעזור לאלפי אנשים בכל הגילאים והרמות לשפר את איכות חייהם.
אנו מאמינים באיתור הצרכים והיכולות של השחיין/מטופל ולהתאים לכל אחד את התכנית והשיטה המתאימה לו לפי צרכיו ונתוניו.
אצלנו בגו סווימינג תמצאו את כל מגוון השירותים במקום אחד: לימוד שחייה, שיפור סגנון, הידרותרפיה, טיפולי וואטסו, התעמלות מים, שחיית תינוקות ועוד…
הטיפולים והשיעורים מתבצעים בבריכה יעודית שמתוחזקת בסטנדרט הכי גבוה ובהתאם לדרישות משרד הבריאות. טמפ’ המים כ-34 מעלות. סביבת הבריכה ממוזגת כל השנה. 

לפרטים והרשמה

או בדרכים הבאות

דילוג לתוכן